МТП «Южний» закликає правоохоронні органи перевірити мотивацію власників та замовників ресурсу 368.media, що намагаються дестабілізувати роботу підприємства

Дата публікації: 02.10.2019
Протягом року колектив ДП спостерігає за розгортанням інформаційної атаки на підприємство з боку ресурсу 368.media. На сайті розміщується недостовірна, неперевірена, образлива інформація,  яка несе всі ознаки замовного характеру, що стосується працівників підприємства. Посилаючись на інформацію із анонімних джерел, 368.media розповсюджує плітки, які дискредитують працівників і, можливо, мають на меті  дестабілізувати  роботу державного підприємства.
Адміністрація державного підприємства  МТП «Южний» вимагає від сайту 368.media припинити  розповсюджувати неперевірену та брехливу інформацію, втягувати державного стивідора в штучно створені скандали.
А саме:
  • Не розповсюджувати необґрунтовані, непідтверджені  звинувачення та сумнівну інформацію, про вигадані корупційні схеми  посадових осіб ДП і міністерства, що мають на меті  підірвати авторитет державного підприємства та галузі загалом. 
  • Щодо конфлікту інтересів і спроб дискредитувати керівника ДП. Вадим Яблунівський, брат в.о. директора працює на підприємстві уже 21 рік, з вересня 1998 року, останні 6 років на посаді старшого диспетчера. В період з липня 2018 року жодна особа, яка підпадає під закон про протидію корупції в частині конфлікту інтересів керівника, на підприємство не оформлялось та не працює.  
  • У 2019 році, протягом трьох місяців Наталя Скорейко працювала заступником начальника відділу правової роботи МТП «Южний».  Її функціонал не передбачав представництво підприємства у судах. З липня 2019 року  Наталя Скорейко на підприємстві не працює.
  • Сергій Пудченко працює водієм автобази понад два роки,  з липня 2017р. Відповідно до вимог та внутрішніх розпорядчих документів,  місцем його роботи визначено сектор взаємодії з державними органами ВДС ДП у м. Київ. Крім того, на час відряджень автотранспорту до столиці, вказаний працівник використовується як підмінний водій на час відпочинку основного водія, як того вимагає законодавство України.
  • Стосовно  працевлаштування на підприємство  нагадуємо, що МТП «Южний» є містоутворюючим підприємством, що розташоване в 40км від Одеси. Переважна більшість працівників ДП – жителі міста Южне, навколишніх селищ та сіл  і тд.
Тому, зважаючи на усі викладені факти, закликаємо правоохоронні органи зацікавитися мотивацією власників та замовників ресурсу 368.media, які намагаються дестабілізувати роботу кращого в країні порту, який щомісяця показує рекордні, за останні 5 років,  обсяги обробки вантажів  та  виконує стратегічне  для держави завдання – своєчасно розвантажує та відправляє на українські ТЕС імпортне вугілля для забезпечення енергетичної незалежності країни.
У зв’язку із неодноразовим розміщенням на  ресурсі 368.media недостовірної інформації, яка  дискредитує працівників та репутацію державного підприємства, юридичний відділ МТП «Южний» готовий у  судовому порядку захищати інтереси та гідність підприємства. 
МТП «Южний» закликає журналістів перевіряти данні у відкритих джерелах, або безпосередньо звертаючись до ДП (як відомо, ми радо надаємо інформацію) та гидувати текстами, які розміщуються на сайтах  в інтересах замовників.

Останнi новини

ОПУБЛIКОВАНО 02.07.2020
З Днем морського та річкового флоту України!
Шановні портовики! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем морського та річкового флоту України! Це свято працьовитих, енергійних та відданих робітників морської галузі....
ОПУБЛIКОВАНО 02.07.2020
Вантажообіг Морського торговельного порту «Южний» у першому півріччі досяг 10,6 мільйонів тонн
За підсумками роботи ДП «МТП «Южний» вантажообіг першого півріччя 2020 року склав 10,6 мільйонів тонн, що на 58% більше від запланованого обсягу і на 61% вище показників аналогічного періоду минулого ...
ОПУБЛIКОВАНО 02.06.2020
Місячний вантажообіг ДП «МТП «Южний» досяг позначки в 2 мільйони 100 тисяч тонн у травні 2020 року
Морський торговельний порт «Южний» наростив місячну перевалку вантажів до рекордних 2 мільйонів 100 тисяч тонн....
ОПУБЛIКОВАНО 18.05.2020
Міністр інфраструктури України на ДП «МТП «Южний»
15 травня міністр інфраструктури України в рамках робочого візиту відвідав державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний»....
ОПУБЛIКОВАНО 15.05.2020
Оновлення потужностей Морського торговельного порту «Южний»
ДП «МТП «Южний» модернізує устаткування: запущений процес реконструкції шинопроводу 8 причалу та введення в експлуатацію 6 нових грейферів на 7 та 9 причалах...
ОПУБЛIКОВАНО 08.05.2020
Шановні співвітчизники!
Цими днями ми вшановуємо пам'ять героїв Другої світової війни. Нехай наші серця будуть сповнені гордістю за Велику Перемогу...