До професійного свята з хорошими результатами

Дата публікації: 05.07.2019
День Морського та річкового флоту України – професійне свято для кожного портовика. Традиційно у ці дні  на  підприємстві прийнято підводити підсумки роботи. З цієї нагоди напередодні Дня флоту ми поспілкувались з в.о. директора  ДП «МТП «Южний» – Анатолієм Яблунівським.
  • Анатолій Миколайович, з якими виробничими результатами наше підприємство підходить до свята? Чим можна пишатись?
Найголовніше, чим особисто я пишаюсь – це спільна робота всього нашого колективу. Вже 19 червня  портовики достроково виконали план першого півріччя. На сьогодні ми йдемо із випередженням – перевалили за 6 млн 300 тис тонн. Об’єми вантажів зростають, залучаються нові вантажопотоки, а  отже є робота і  це – головне.
  • Яким був рік для підприємства?
Ви знаєте, коли є такий працьовитий, фаховий, згуртований колектив, як наш – кожен рік буде успішним. Звичайно, було багато роботи, треба було вирішувати безліч різних питань, і це нормально, у нас інакше не буває. Але, як результат, 2018 рік ми завершили зі  збільшенням вантажообігу на 2% у порівнянні з  2017 роком.
  • Які головні досягнення 2018 -2019 років?
Найголовніше досягнення – це стабілізація. Стабілізація вантажопотоків і власне перевантажувальних робіт. Ми ж проводимо більшу частину свого життя на підприємстві. Від усвідомлення стабільності, впевненості у завтрашньому дні залежить і настрій, з яким ми працюємо і результат, який ми отримуємо. Лише тоді робота  кожного члена колективу, у тому числі і адміністрації дає свої плоди. Я переконаний, і  бачу, що команда нашого підприємства працює на один спільний результат.
  • Особисто для Вас, чим запам’ятався рік?
Минулого року нашому підприємству виповнилось 40 років. За результатами роботи у 2018 році ДП «МТП «Южний» відзначили пам'ятними знаками Національного щорічного морського рейтингу України:  «Абсолютне зростання» за те, що ми збільшили показники вантажообігу 2017-го року, і  «Рекорд року» – спеціальна нагорода за те, що біля причалів ДП завантажили найбільше судно в Україні. Це була NETADOLA, на яку наші славні докери завантажили  рекордну кількість залізорудного концентрату – 206 450  тонн. Це найкращий показник того, що підприємство розвивається та прагне до успіху.   
  • Які у Вас плани і про що мрієте?
Усі плани стосуються розвитку нашого підприємства. Плануємо будувати нові склади, працюємо над залученням нових, не зовсім звичних для нас номенклатур вантажів. Ринок не стоїть на місці, треба відповідати вимогам часу. Тому всі наші задуми, плани, проекти, вся наша енергія спрямована на  розвиток порту. Про що я мрію? Напевно, як і всі люди – про хороше, щасливе майбутнє нашого підприємства і близьких мені людей.
  • Що для Вас порт?
Це мій дім, моє рідне підприємство. Так склалось. Я тут проводжу більшу частину свого часу, і не має значення  будній це день, чи свято. В роботі у мене вихідних практично не буває. Порт працює, як єдиний механізм, 24 години на добу виконує поставлені задачі. У нас особливий колектив, тут своя атмосфера, особливий дух,  свої традиції, напрацьовані роками. Робота не з легких, тому я вважаю, що наше завдання, як адміністрації, створювати належні умови праці. Тоді кожен буде  працювати набагато краще і продуктивніше.
  • Як Ви вважаєте, професійне свято потрібне? Якщо так, то для чого?
Звичайно  потрібне. Професійне свято – це чудова традиція,  привід зібратись усім разом, підвести підсумки, нагородити кращих і відчути значимість і важливість виконаної роботи. На мою думку такі свята об’єднують працівників у одну команду. Бо лише завдяки спільній роботі, спрямованій на позитивний результат, і згуртованості трудового колективу, у нас є   можливість звітувати про успіхи і втілювати у життя плани і проекти.
  • Як думаєте, портовиком народжуються, чи стають?
В  першу чергу всі народжуються людьми, портовиками стають згодом. Але з огляду на те, скільки у нас працює дітей портовиків і навіть онуків, мені чомусь здається (посміхається) що у нас в  Южному портовиками народжуються.
  • Що побажаєте колективу з нагоди свята?
Від щирого серця вітаю весь колектив, усіх портовиків з професійним святом. Висловлюю глибоку вдячність та повагу усім, хто своєю відданою і натхненною працею робить наше підприємство ще кращим, ще потужнішим, ще сильнішим. Дійсно, міцний колектив – успішний порт.  З нагоди свята кожному працівнику, кожній родині бажаю міцного здоров’я, успіхів, добробуту, стабільності і, головне,  –  миру!  Зі святом!

Останнi новини

ОПУБЛIКОВАНО 04.11.2019
Вантажообіг ДП «МТП «Южний» у жовтні досяг 134%
ДП «МТП «Южний» у жовтні 2019 року перевалив 1 мільйон 343 тисячі тонн вантажів, що перевищує планові показники на 34% (+ 343 тис. тонн) та на 19,8 % більше (+221,6 тис. тонн), ніж минулоріч...
ОПУБЛIКОВАНО 28.10.2019
Антикорупційний вiддiл інформує
Відділ з антикорупційної діяльності звертає увагу на розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування відповідно до змін...
ОПУБЛIКОВАНО 16.10.2019
Колектив ДП МТП «Южний» достроково виконав річний план
Колектив Державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний» на 77 днів раніше виконав річний виробничий план. За даними головної диспетчерської 15 жовтня о 20:00 підприємством опрацьовано...
ОПУБЛIКОВАНО 12.10.2019
У Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» буде проведено оцінку корупційних ризиків
У Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» буде проведено оцінку корупційних ризиків...
ОПУБЛIКОВАНО 03.10.2019
МТП «Южний» побив рекорд останніх 5 років
За даними головної диспетчерської морський торговельний порт «Южний» у вересні 2019 року забезпечив перевалку 1 млн 628 тис. тонн вантажів, що становить 175,1% від плану...
ОПУБЛIКОВАНО 02.10.2019
МТП «Южний» закликає правоохоронні органи перевірити мотивацію власників та замовників ресурсу 368.media, що намагаються дестабілізувати роботу підприємства
Протягом року колектив ДП спостерігає за розгортанням інформаційної атаки на підприємство з боку ресурсу 368.media. На сайті розміщується недостовірна, неперевірена, образлива інформація...