До професійного свята з хорошими результатами

Дата публікації: 05.07.2019
День Морського та річкового флоту України – професійне свято для кожного портовика. Традиційно у ці дні  на  підприємстві прийнято підводити підсумки роботи. З цієї нагоди напередодні Дня флоту ми поспілкувались з в.о. директора  ДП «МТП «Южний» – Анатолієм Яблунівським.
  • Анатолій Миколайович, з якими виробничими результатами наше підприємство підходить до свята? Чим можна пишатись?
Найголовніше, чим особисто я пишаюсь – це спільна робота всього нашого колективу. Вже 19 червня  портовики достроково виконали план першого півріччя. На сьогодні ми йдемо із випередженням – перевалили за 6 млн 300 тис тонн. Об’єми вантажів зростають, залучаються нові вантажопотоки, а  отже є робота і  це – головне.
  • Яким був рік для підприємства?
Ви знаєте, коли є такий працьовитий, фаховий, згуртований колектив, як наш – кожен рік буде успішним. Звичайно, було багато роботи, треба було вирішувати безліч різних питань, і це нормально, у нас інакше не буває. Але, як результат, 2018 рік ми завершили зі  збільшенням вантажообігу на 2% у порівнянні з  2017 роком.
  • Які головні досягнення 2018 -2019 років?
Найголовніше досягнення – це стабілізація. Стабілізація вантажопотоків і власне перевантажувальних робіт. Ми ж проводимо більшу частину свого життя на підприємстві. Від усвідомлення стабільності, впевненості у завтрашньому дні залежить і настрій, з яким ми працюємо і результат, який ми отримуємо. Лише тоді робота  кожного члена колективу, у тому числі і адміністрації дає свої плоди. Я переконаний, і  бачу, що команда нашого підприємства працює на один спільний результат.
  • Особисто для Вас, чим запам’ятався рік?
Минулого року нашому підприємству виповнилось 40 років. За результатами роботи у 2018 році ДП «МТП «Южний» відзначили пам'ятними знаками Національного щорічного морського рейтингу України:  «Абсолютне зростання» за те, що ми збільшили показники вантажообігу 2017-го року, і  «Рекорд року» – спеціальна нагорода за те, що біля причалів ДП завантажили найбільше судно в Україні. Це була NETADOLA, на яку наші славні докери завантажили  рекордну кількість залізорудного концентрату – 206 450  тонн. Це найкращий показник того, що підприємство розвивається та прагне до успіху.   
  • Які у Вас плани і про що мрієте?
Усі плани стосуються розвитку нашого підприємства. Плануємо будувати нові склади, працюємо над залученням нових, не зовсім звичних для нас номенклатур вантажів. Ринок не стоїть на місці, треба відповідати вимогам часу. Тому всі наші задуми, плани, проекти, вся наша енергія спрямована на  розвиток порту. Про що я мрію? Напевно, як і всі люди – про хороше, щасливе майбутнє нашого підприємства і близьких мені людей.
  • Що для Вас порт?
Це мій дім, моє рідне підприємство. Так склалось. Я тут проводжу більшу частину свого часу, і не має значення  будній це день, чи свято. В роботі у мене вихідних практично не буває. Порт працює, як єдиний механізм, 24 години на добу виконує поставлені задачі. У нас особливий колектив, тут своя атмосфера, особливий дух,  свої традиції, напрацьовані роками. Робота не з легких, тому я вважаю, що наше завдання, як адміністрації, створювати належні умови праці. Тоді кожен буде  працювати набагато краще і продуктивніше.
  • Як Ви вважаєте, професійне свято потрібне? Якщо так, то для чого?
Звичайно  потрібне. Професійне свято – це чудова традиція,  привід зібратись усім разом, підвести підсумки, нагородити кращих і відчути значимість і важливість виконаної роботи. На мою думку такі свята об’єднують працівників у одну команду. Бо лише завдяки спільній роботі, спрямованій на позитивний результат, і згуртованості трудового колективу, у нас є   можливість звітувати про успіхи і втілювати у життя плани і проекти.
  • Як думаєте, портовиком народжуються, чи стають?
В  першу чергу всі народжуються людьми, портовиками стають згодом. Але з огляду на те, скільки у нас працює дітей портовиків і навіть онуків, мені чомусь здається (посміхається) що у нас в  Южному портовиками народжуються.
  • Що побажаєте колективу з нагоди свята?
Від щирого серця вітаю весь колектив, усіх портовиків з професійним святом. Висловлюю глибоку вдячність та повагу усім, хто своєю відданою і натхненною працею робить наше підприємство ще кращим, ще потужнішим, ще сильнішим. Дійсно, міцний колектив – успішний порт.  З нагоди свята кожному працівнику, кожній родині бажаю міцного здоров’я, успіхів, добробуту, стабільності і, головне,  –  миру!  Зі святом!

Останнi новини

ОПУБЛIКОВАНО 02.06.2020
Місячний вантажообіг ДП «МТП «Южний» досяг позначки в 2 мільйони 100 тисяч тонн у травні 2020 року
Морський торговельний порт «Южний» наростив місячну перевалку вантажів до рекордних 2 мільйонів 100 тисяч тонн....
ОПУБЛIКОВАНО 18.05.2020
Міністр інфраструктури України на ДП «МТП «Южний»
15 травня міністр інфраструктури України в рамках робочого візиту відвідав державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний»....
ОПУБЛIКОВАНО 15.05.2020
Оновлення потужностей Морського торговельного порту «Южний»
ДП «МТП «Южний» модернізує устаткування: запущений процес реконструкції шинопроводу 8 причалу та введення в експлуатацію 6 нових грейферів на 7 та 9 причалах...
ОПУБЛIКОВАНО 08.05.2020
Шановні співвітчизники!
Цими днями ми вшановуємо пам'ять героїв Другої світової війни. Нехай наші серця будуть сповнені гордістю за Велику Перемогу...
ОПУБЛIКОВАНО 08.05.2020
Квартальні результати роботи ДП «МТП «Южний»
Державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний» ставить виробничі рекорди та суттєво підвищує показники у першому кварталі 2020 року...
ОПУБЛIКОВАНО 05.05.2020
Підвищуємо планку – ДП «МТП «Южний» збільшує рекордний місячний обсяг перевалки
У квітні 2020 року Морський торговельний порт «Южний» обробив 1 млн 981,7 тис. тонн вантажів. Цей показник перевищив історичний максимум – 1 млн 777,3 тис. тонн (березень 2020 року)...