ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Представники ДП «МТП «Южний» відвідали порт Балтімор
Дата публікації: 16.11.2017
З 4 по 12 листопада в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський  та в.о. начальника служби розвитку бізнесу та комерційної роботи Олександр  Червонний  з офіційним робочим візитом відвідали вугільно-рудні термінали, які використовує компанія «XCoal Energy & Resources» для відправки вугілля у Балтіморі, США.  Зустріч  організована в рамках співпраці двох підприємств щодо постачання  енергетичного вугілля для  українських ТЕС, на запрошення головного виконуючого директора «XCoal Energy & Resources» Ерні Трешера.   
 
Мета поїздки – ознайомлення з ключовими напрямками діяльності компанії «XCoal Energy & Resources», вивчення технологій обробки навалювальних вантажів, зокрема вугілля в порту «Балтімор», обмін досвідом роботи з вантажами та встановлення міцних ділових зв'язків задля подальшої співпраці.    
   
В рамках зустрічі делегація відвідала ключові вугільно-рудні термінали: «CSX B&O Вугільний термінал» та «CNX Морський термінал» морського порту Балтімор,  а також провела ряд зустрічей з представниками державних та приватних  інституцій США.

«Зміни на ринку стимулюють нас розширювати номенклатуру вантажів та залучати нових вантажовласників. В рамках домовленостей між Україною та США  з вересня 2017 року в ДП «МТП «Южний»  розвантажено три балкера з імпортним вугіллям обсягом понад 200 тисяч тон. «XCoal Energy & Resources» – наш партнер. Подібні поїздки допоможуть нам більш детально обговорити деталі співпраці, дізнатись про новітні технології роботи з імпортом та зміцнити ділові контакти», – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.